Z mistrovství světa Jaroslav Kratochvíl přivezl bronzovou medaili

25.05.2014 20:57

    

    Na mistrovsví světa veteránů, které  začátkem května proběhlo v Aucklandu na Novém Zélandu, vybojoval  odchovanec našeho oddílu Ing. Jaroslav Kratochvíl  bronzovou medaili ve čtyřhře. Jeho spoluhráčem byl Jaroslav Hrčka z Chebu. Soutěžili ve věkové kategorii M 50. Je to historicky největší  úspěch klobouckého sportovce v kategorii jednotlivců.

    Jara se na tuto akci připravoval velmi poctivě. Pravidelně trénoval. Každý pátek si v brněnském bazénu zlepšoval fyzickou kondici, když uplaval vždy dlouhé 3 km. Je výborným protihráčem žactva našeho oddílu stolního tenisu. I díky němu se výkonnost našich dětí neustále zlepšuje.

    Auckland nebylo jeho prvním mistrovstvím světa. Hrál již v Kanadě,Brazílii, Japonsku, Německu . Pravidelně se zúčastňuje veteránských turnajů v celé ČR. Z jeho úspěchu máme velkou radost. Je velkou odměnou za čas, který stolnímu tenisu věnuje. Vybojované 3.místo je nejlepší reklamou pro náš oddíl a nejlepším motivem pro všechny jeho členy.

 

Jaro, přejeme Ti hodně dalších úspěchů a pevné zdraví.