Vánoční turnaj Klobouky u Brna 2012 - výsledky

27.12.2012 14:59

    Rekordní počet hráčů se sešel na dalším ročníku vánočního turnaje, který pořádal náš oddíl stolního tenisu. V kategorii mužů hrálo 29 stolních tenistů z Borkovan, Brna, Brumovic, Hrušovan u Brna, Hustopečí, Kobylí, Klobouk, Šitbořic, Telnice. Ženy byly 4 - z Brna, Hustopečí, Klobouk a Šitbořic. Z oddílové kvalifikace postoupili čtyři žáci z Klobouk do hlavní soutěže, kteří si na závěr zahráli o vítěze v žákovské kategorii.

    Kvalitu soutěže mužů potvrdila účast 1 hráče s divizní soutěže (Táborský - Agrotec Hustopeče), 1 hráče z krajské soutěže 1. třídy (Volek - Sokol Kobylí) a 4 hráčů z krajské soutěže 2. třídy (Jangl a Novák J. st. - Sokol Kobylí a Kratochvíl se Šafaříkem  - Agrotec Hustopeče).

    Všichni jmenovaní byli nasazeni do šesti skupin. Tyto hráče doplnil Ondřej Šťavík z Kobylí, který téměř bez tréninku (pracuje v zahraničí) v každém svém utkání dokazoval, že z abecedy stolního tenisu téměř nic nezapomněl.

    Celou soutěžížen prošla bez porážky Dana Straková – Hustopeče. Je to odchovankyně našeho oddílu. Neztratila se ani žákyně našeho oddílu Anetka Vodáková.

    Žáci našeho oddílu po odehrání zápasů v základních skupinách mužů ,ve kterých bratři David a Petr Blažkové vybojovali po jednom vítězství, odehráli mezi sebou soutěž o vítěze poháru v žákovské kategorii.

    V turnaji jsme mohli vidět mnoho krásných zápasů ve všech třech kategoriích. Každý hráč kategorie mužů nejméně jednou prohrál. Vítěz i ostatní medailisté byli známi až po posledním odehraném zápase. O pořadí na 1. a 2. místě (oba hráči po jedné porážce) a 3. a 4. místě (oba hráči 2 porážky)rozhodlo vzájemné utkání mezi nimi.

Výsledky žáci:

1. Svoboda Petr

2. Blažek David

3. Blažek Petr

4. Jakubčík Václav

 

Výsledky ženy:

1. Straková Dana         Hustopeče

2. Babjaková Anna       Brno

3. Vodáková Aneta      Klobouky

4. Halasová Marie       Šitbořice

 

Výsledky muži:

1.Šafařík Jan                 Hustopeče

2. Volek Pavel               Kobylí

3. Táborský Jindřich      Hustopeče

4. Kratochvíl Jaroslav   Hustopeče

5. Jangl Marek              Kobylí

6. Soukal Jiří st.            Kobylí

7. Šťavík Ondřej            Kobylí

8. Skurka Jiří                 Brno

9. Škarda Oldřich          Hrušovany

10.Škarda Pavel           Hrušovany

11.Havlík Jan                Hrušovany

12.Halas Pavel             Šitbořice

13.Ryšavý Luděk         Šitbořice

14.Kukla Jan                Telnice

15.Ševela František     Brumovice

16.Halm Josef             Brumovice

17.Adámek Milan         Klobouky

18.Pilát Jaroslav          Klobouky

19.Jakubčík František Brumovice

20.Soukal Jiří ml.         Kobylí

21.-29.

Blažek David               Klobouky

Blažek Petr                 Klobouky

Fiedor Marek              Brumovice

Halasová Anna           Šitbořice

Jakubčík Václav         Klobouky

Svoboda Aleš             Šitbořice

Svoboda Petr             Klobouky

Šafaříková Sandra     Čejč

Ševčík Marek             Borkovany

 

Fotogalerie zde:Vánoční turnaj Klobouky