Soutěže družstev mají za sebou první polovinu.

27.12.2016 16:12

S koncem kalendářního roku byla dohrána první polovina mistrovských soutěží. Všechny naše týmy jsou umístěny v horní polovině tabulky.

Muži A hrají krajskou soutěž II. V tabulce jsou na 5. místě se ziskem 27 bodů za 5 vítězství, 2 nerozhodné výsledky a 3 porážky. Na postupové 3. místo mají 4 body ztrátu. Ve druhé části soutěže budou hrát jen 3x na stolech soupeřů (Únanov C, Únanov D a Kuřim B). Ostatní zápasy odehrají na domácích stolech, na kterých zatím žádné utkání neprohráli. Nejlepší úspěšnost mají Pavel Volek 77,78% a starší žák Petr Svoboda 63,64%.

    Muži B  úspěšně bojují v OP II. Po první polovině soutěže bezpečně drží 2. místo s náskokem 9 bodů na třetí Pernou A a se ztrátou 3 bodů na vedoucí Mikulov. Získali zatím 41 bodů. Tři ztratili v Mikulově. Tři hráči týmu mají úspěšnost větší než 80%. Jiří Šubík 87,50%, Lukáš Hrabec 84,09% a Aleš Svoboda 83,87%. V několika utkáních dostal příležitost ke hře i starší žák Ondra Klímek. Jeho úspěšnost je 75 %.

    Muži C získávají zkušenosti v OP IV. Cílem tohoto družstva je, aby k utkáním nastoupil maximálně jeden dospělý, kterého doplňuje žactvo oddílu. V tabulce jsou na čtvrtém místě se ztrátou 1 bodu na třetí Mikulov B a  3 bodů na druhé V. Němčice C.

    Dorost soutěží v okresním přeboru. Protože mají družstva odehrán nestejný počet utkání je pohled na tabulku zkreslený. Cílem je probojovat se do Play – Off a tam získat některou z medailí.

    Divize žen  hraje všechna utkání systémem turnajů vždy u jednoho z týmů. Naše děvčata jsou po 8 zápasech na pěkném třetím místě. Tabulku vede rezerva TTC MS Brno. V úspěšnosti získaly tři naše děvčata více jako 50%. Aneta Vodáková 78,57%, Dana Straková 78,26% a Aneta Knappeová 52,94%.