Soutěže družstev byly zahájeny

15.10.2015 20:16

Do bojů o mistrovské body zasáhlo všech pět našich družstev.

Sezónu začal dorost, který nastoupil v Rakvicích proti nemocemi oslabenému domácímu týmu a vyhrál bez ztráty setu 10 : 0.

V pátek 2. října jelo naše „céčko“ do Zaječí a podlehlo v OP IV  domácímu týmu 5 : 13.

V sobotu 3. října hrály kloboucké ženy, nováček soutěže, dvě divizní utkání v Břeclavi. V prvním zápase prohrály s Drnovicemi 3 :7. Ve druhém si zlepšily chuť a porazily C družstvo Dubňan 10 : 0. Nejvíce bodů za naše děvčata získala Aneta Vodáková, která v 6 utkáních dokázala 5 x své soupeřky porazit.

V domácím prostředí zahájili soutěžní sezónu družstva mužů.

„Áčko“ , hrající okresní přebor I. třídy, porazilo  tým MSK Břeclav 13 : 5.

Nejvíce bodů vybojoval Pavel Volek, který neprohrál ani jeden zápas. Za Břeclav hráli starší žáci a dorostenci a  předvedli bojovný a sympatický výkon.

Muži B, nováček soutěže, nastoupili proti jednomu z favoritů OP II Sokolu Němčičky B, který v uplynulé sezóně bojoval o celkové vítězství. Naši hráči překvapili  a tento zkušený kolektiv porazili 12 : 6.

I za naše mužstvo hrál  dorostenec – Petr Blažek a starší žák Petr Svoboda, který jako jediný ze souboje dvou týmů zůstal neporažen.