Poslední turnaj letošní sezóny

24.05.2015 09:22

    S turnajovou sezónou 2014 – 2015 jsme se rozloučili oddílovým turnajem rodinných družstev. Zúčastnilo se ho 14 týmů. Každý byl složen z jednoho z rodičů a jejich ratolesti. Děti  mohly předvést, jaký udělaly v této krásné hře výkonnostní pokrok a rodičové zjistili, že ve stolním tenisu na své syny a dcery většinou nestačí. Pro všechny účastníky bylo připraveno občerstvení, ke kterému svými velmi chutnými pamlsky přispěli také rodinní příslušníci dětí.

    Z vítězství se radovala rodina Šubíkova, když o jejím vítězství rozhodla závěrečná čtyřhra. Druzí byli Svobodovi, třetí Klímkovi a na čtvrtém místě skončila Aneta Vodáková se svým tatínkem.

    Závěrem se dá říci, že vyhráli všichni. Rodiče proto, že většina z nich po dlouhé době sportovala. A děti, pro ty byl tento turnaj zorganizován k jejich svátku (MDD). Za svoje výkony byly po zásluze odměněny. Všichni obdrželi sladkosti a věcné ceny. Vítězné družstvo získalo do svého vlastnictví na 1 rok putovní  pohár a družstva na 1. až 3. místě obdržela poháry a diplomy.

 

Fotogalerie:

2015-05-22 Turnaj ke Dni dětí 2015 Klobouky u Brna